Gaisa kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi

Sauszemes pārvadājumi

Par mums

Kompānija BORA SPED orientējas uz ilgtermiņa sadarbību ar mūsu klientiem un partneriem.

Uz doto brīdi kompānija BORA SPED ir dinamiski augoša kompānija ar pieredzējušiem darbiniekiem starptautisko kravu pārvadājumu nozarē.

Katram mūsu darbiniekam piemīt ne tikai profesionalitāte un pieredze, bet arī inovatīva, mūsdienīga domāšana, kas ļauj realizēt unikālus kravu pārvadājumu projektus. Mūsu darbinieki organizēs jūsu kravas iekraušanu, izvešanu no noliktavas un tam sekojošo pārvadājumu, kā arī piedāvās optimizēt maršrutu, lai samazinātu pasūtījuma izmaksas.

Ar mums sadarbojas un mums uzticas daudzas lielas un pazīstamas kompānijas. Mēs turpinam attīstīties paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu un uzlabojot kompānijas darbības efektivitāti kopumā.

Mēs esam izveidojuši elastīgu cenu sistēmu ņemot vērā transportēšanas attālumu un pārvadājamās kravas izmērus un specifiku. Tādēļ, visiem mūsu klientiem mēs piedāvājam izdevīgas tarifu likmes kravu piegādei.

Mēs būsim priecīgi iegūt jaunus klientus un mūsu organizācijas sadarbības partnerus, un leposimies ar to, ka Jūs mums uzticēsiet pašu vērtīgāko- Jūsu kravas. Esam gatavi sadarboties!

Pārvadājumi

Sauszemes pārvadājumi

Sauszemes pārvadājumi

Autopārvadājumi ir ērtākais un izplatītākais kravu pārvadājumu veids. Piegādes termiņu prognozējamība, iespēja izvēlēties transporta līdzekli atbilstoši gabarītiem un kravnesībai, piegāde bez starpposmu pārkraušanas uz jebkuru Eiropas un Āzijas punktu, pateicoties plašajam autoceļu tīklam- tās visas ir izteiktas autotransporta priekšrocības.

Kompānija „BORA SPED” veic starptautiskos kravu autopārvadājumus vienmēr saglabājot augstu pakalpojumu kvalitātes līmeni. Mēs piedāvājam pilno kravu, bīstamo kravu, ātri bojājošos kravu, lielgabarīta kravu un salikto (nepilno) kravu autotransporta pārvadājumu pakalpojumus.

Mēs koncentrējamies uz kompleksu pieeju transporta un loģistikas uzdevumu risināšanai, tādēļ, pēc klienta vēlēšanās, pārvadājuma organizēšana var sevī iekļaut konsolidācijas noliktavas Eiropā, kravu apdrošināšanu, kravu pārvadājumu muitas lietas un preču muitošanu.

Mēs pārvadājam jebkura veida kravas no visām Eiropas valstīm un arī Turcijas uz Baltijas un NVS valstīm, kā arī no Baltijas valstīm pa visu Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas teritoriju abos virzienos. Papildus tam, pateicoties mūsu aģentūru tīklam Eiropā un Turcijā, mēs priekš Jums varam organizēt salikto kravu pārvadājumus ne tikai pa Eiropas Savienību, bet arī uz visām NVS valstīm.

Cieša sadarbība ar pazīstamām pārvadātāju kompānijām ļauj mums organizēt mūsu klientu kravu pārvadājumus par ekonomiski pamatotām tarifu likmēm, savukārt partnerattiecības ar aģentiem Eiropas un NVS valstīs ievērojami paplašina mūsu darbības ģeogrāfiju.

Mūsu klienti vienmēr var iegūt informāciju par kravas kustību, kā arī koriģēt piegādes termiņus un vietu.

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi ar jūras transportu ir visekonomiskākais variants kravu pārvadājumiem lielos attālumos. Tie ļauj ievērojami samazināt transporta izmaksu īpatsvaru preču cenā un ļauj būt konkurētspējīgiem dažādu produktu tirgos.

Kravu pārvadājumiem konteineros ar jūras transportu ir virkne priekšrocību, no kurām galvenā ir kravas drošība, nepastāvot kravas pārkraušanai no viena transportlīdzekļa uz citu. Krava atrodas slēgtā un noplombētā konteinerā visa transportēšanas procesa laikā. Bez tam, mūsdienu kuģniecības attīstība līdz minimumam samazina negadījumu un avāriju iespējamību jūras konteineru pārvadāšanā, tādējādi nodrošinot kravu drošību.

Mūsdienās starptautiskie kravu konteineru pārvadājumi ir viens no visattīstītākajiem jūras kravu pārvadājumu veidiem.

Kompānijai BORA SPED ir spēkā tiešā vienošanās ar kuģniecības kompāniju aģentiem un vadošajiem kravu brokeriem, kas dot iespēju izmantot jūras transportu ar vislielāko efektivitāti.

Mūsu starptautisko kravu pārvadājumu virzienos ietilpst visas nozīmīgākās ostas dažādos pasaules reģionos. Tie ietver preču piegādi populārākajos maršrutos uz / no ostām: Ķīnā, Japānā un citās Āzijas dienvidaustrumu valstīs, kā arī ASV, Kanādā, Dienvidamerikā un, protams, Eiropā.

Gaisa kravu pārvadājumi

Gaisa kravu pārvadājumi

Aviopārvadājumi visvairāk ir piemēroti steidzamu kravu, ātri bojājošos kravu un dzīvu puķu transportēšanai. Aviopārvadājumi ir neaizstājami operatīvai piegādei lielākos attālumos un drošības garantijai.

Kompānija BORA SPED priekš Jums organizē kravu aviopārvadājumus bez transportējamās kravas apjoma un gabarītu ierobežojumiem.

Kā Eiropas robežās, tā arī starptautiskos maršrutos mēs sadarbojamies ar dažādiem aviopārvadātājiem, kas mums ļauj piedāvāt mūsu klientiem iespēju ātri nogādāt kravu uz jebkuru pasaules pilsētu, kur ir pieejama lidosta. Mūsu kompānija ir teicami apguvusi perspektīvākos kravu aviopārvadājumu virzienus no Eiropas, ASV un Āzijas dienvidaustrumu valstīm.

Pēc klienta vēlmes, mēs uzņemsimies uz sevi visus jautājumus, kas saistīti ar kravas sagatavošanu transportēšanai. Pirms kravas nogādes uz konkrēto lidostu, mēs nokārtosim visus preču muitošanas jautājumus, kā arī jautājumus par apstiprinošās dokumentācijas iegūšanu preču laišanai brīvā apgrozībā.

Multimodālie pārvadājumi

Multimodālie pārvadājumi

Multimodālie pārvadājumi ir populāri visā pasaulē, jo tie ļauj samazināt transportēšanas izmaksas un paātrināt transportēšanas procesu. Kompānija „BORA SPED” Jums garantē kvalitatīvu kravas piegādi „no durvīm līdz durvīm” un piedāvā viselastīgākos maršrutus Jūsu pārvadājumiem.

Starptautiskā multimodālā kravu piegāde prasa saskaņotu darbību no visiem transporta sistēmas elementiem, un veido sarežģītu loģistikas uzdevumu, kuru atrisināt var tikai augsti kvalificēti speciālisti.

Multimodālajiem pārvadājumiem ir sekojošas priekšrocības:

 • Efektīva loģistikas shēma, kuru izstrādā mūsu kompānijas darbinieki, ļauj ievērojami samazināt kravas transportēšanas laiku.
 • Jums nebūs nepieceišams patstāvīgi koordinēt vairāku pārvadātāju darbības. Mūsu kompānija seko līdzi kravas maršrutam un piegādes termiņiem.
 • Visa atbildība par kravas drošībau gulstas uz vienu kompāniju. Kompānija „BORA SPED” Jums garantē uzticamus mulimodālos pārvadājumus.
 • Dokumentu noformēšana vairs nebūs Jūsu galvas sāpes. Visu dokumentāciju noformēs mūsu kompānijas darbinieki.
500
Pastāvīgu klientu
50000
kravu tonis
150000
m3 kravu

Pakalpojumi

Muitas pakalpojumi

Muitas pakalpojumi

Mums uzņēmums, sadarbojoties ar valsts iestādēm muitas dokumentu noformēšanas jomā, sniedz muitas pakalpojumus kārtojot visus jautājumus, kas ir saistīti ar kravu pārvadājumiem ar dažādu kravu transportu veidiem.

Nepieciešamības gadījumā, klients var uzdot mums ne tikai kravu muitošanu, bet arī citu uzdevumu izpildi, piemēram, rēķinu apmaksu un atļauju saņemšanu. Mēs piedāvām kravu muitošanas pilnu pakalpojumu klāstu uz un no Eiropas un Krievijas.

Noformēšana

Noformēšana

 • Dokumentu noformēšana Eiropas Savienības valstīs;
 • Eksporta deklarācijas noformēšana;
 • Garantijas un tranzīta deklarācijas noformēšana;
 • TIR karnetes un CMR pavadzīmes noformēšana;
 • Papildus dokumentu noformēšanas pakalpojumi;
 • Atļauju noformēšana negabarīta kravu pārvadājumiem.
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Kravu pārvadājumi ir pakļauti nosacītam riskam. Mūsu kompānija, sadarbībā ar vadošo apdrošināšanas brokeru aģentūru SIA „Brokeru aģentūra ROOT” piedāvā dažādu risku kravu apdrošināšnas pakalpojumus, kuri var rasties kravu trasportēšanas procesā. Apdrošināšana var tikt veikta dažādu veidu kravām, kuru pārvadājumi tiek veikti ar jebkura veida transporta līdzekļiem.

Priekšrocības no kravu apdrošināšanas

Kravu pārvadājumu risku apdrošināšanai, ir vairākas priekšrocības.
Pirmkārt, tiek nodrošināta uzņēmuma ekonomiskā drošība un kompensācija pilnā apmērā no apdrošināšanas gadījuma.
Otrkārt, mūsu kompānija piedāvā plašu apdrošināšanas pakalpojumu spektru dažādu veidu riskiem. Bez tam, atbildība pēc apdrošināšanas līguma stājas spēkā nosūtīšanas punkta noliktavā no apdrošinātās kravas savākšanas brīža un turpinās līdz kravas piegādei nosacītajā punktā.

Tādā veidā, krava ir mūsu atbildībā visa transportēšanas procesa laikā. Mēs realizējam individuālu pieeju katram mūsu klientiem.

Uzglabāšana

Uzglabāšana

Organizējot starptautiskos kravu pārvadājumus, noliktavu loģistika ir efektīva metode kā samazināt kravas transportēšanas izmaksas no ražotāja līdz tā gala patērētājam.

Tas ir aktuāli vairāku partiju konsolidācijai no vairākiem piegādātājiem vienam klientam, vai arī kad vairāku klientu kravas formējas pārvadājumam ar vienu transporta līdzekli, kā arī gadījumos, kad klientam dažādu faktoru ietekmē ir nepieciešama pagaidu kravas uzglabāšana.

Kompānija „BORA SPED” profesionāli nodrošina:

 • Saliktas kravas no viena vai vairākiem piegādātājiem;
 • Faktisko kravas parametru (svars, gabarīti, marķējums) atbilstības kontroli pieteiktajiem;
 • Iepakojuma kvalitātes kontroli sasksņā ar klienta prasībām;
 • Kravas šķirošanu, marķēšanu un pārpakošanu;
 • Atbildīgu uzglabāšanu;
 • Kravas konsolidāciju atbilstoši transportlīdzekļa kravnesībai un kravas parametriem;
 • Iekraušanas optimizēšanu atbilstoši kravu plūsmai, kravas veidam un tās saderībai ar citām kravām;
 • Pasūtījumu atlasi un komplektāciju atbilstoši klienta vēlmēm;
 • Drošu kravas iekraušanu un izkraušanu.

Visi pakalpojumi tiek izpildīti augstā līmenī ar individuālu pieeju katram klientam. Kvalificēts personāls un mūsdienīgs tehniskais aprīkojums nodrošina kvalitatīvu Jūsu kravas apstrādi un drošu uzglabāšanu. Tas viss nodrošina augstu kravu apstrādes dinamiku visos loģistikas ķēdes etapos, sākot ar kravas pieņemšanu noliktavā līdz tās nosūtīšanai.

Komanda LV

Maksims Dailida

Maksims Dailida

Direktors

Tel.: +371 67 187 177

GSM.: +371 29 99 05 05

Fakss: +371 67 187 167

Skype: zubaka1978

E-pasts: maksim@borasped.lv

 

Sergejs Konošenoks

Sergejs Konošenoks

Transporta nodaļas vadītājs

Tel.: +371 67 187 177

GSM.: +371 27 787 827

Fakss: +371 67 187 167

Skype: borasped

E-pasts: sergei@borasped.lv

Romans Komjakovs

Romans Komjakovs

Ekspedīcijas nodaļas vadītājs

Tel.: +371 67 187 177

GSM.: +371 27 796 547

Skype: live:3f0f5d4f6dff9935

E-pasts: roman@borasped.lv

Kristina Kozlova

Kristina Kozlova

Klientu Specialists

Tel.: +371 67 187 177

GSM.: +371 22 100 201

Skype: live:sales1_3429

E-pasts: sales1@borasped.lv

Komanda LV

Komanda LV

KOMANDA UZ

NILYUFAR MIRZOEVA

NILYUFAR MIRZOEVA

Director

GSM: +99 8901765770

E-mail: uzb1@borasped.lv

Shirzod Mirzojev

Shirzod Mirzojev

Deputy development Director

GSM: +99 8909912618

E-mail: uzb1@borasped.lv

Firuza Kamolova

Firuza Kamolova

customer service Manager

GSM: +998909829434

E-mail: uzb3@borasped.lv

Shokhzod Ochilov

Shokhzod Ochilov

customer service manager

GSM: +998909995952

E-mail: uzb2@borasped.lv

Komanda UZ

Komanda UZ

SIA "BORA SPED"

 • +371 67 187 177
 • info@borasped.lv
 • www.borasped.lv
 • Maskavas 450N, Riga,
  Latvia, LV 1063

 • GPS: 56.886261, 24.234605